PROMETHEUS, s.r.o.

Success Solutions

Naše služby

Medzinárodná a vnútroštátna nákladná doprava

Vďaka našej databáze zmluvných dopravcov a dopravcov a špedícií s nepravidelným kontaktom, sme pre naších klientov schopný zabezpečiť akýkoľvek typ vozidla potrebný pre medzinárodnú, alebo vnútroštátnu cestnú nákladnú dopravu.


Expresné transporty

Pre naších klientov zabezpečíme bezproblémový priebeh prepravy urgentného tovaru s vopred stanoveným termínom doručenia. Sme Vám k dispozícii 24 hodín denne, aj počas víkendov a štátnych sviatkov.


Preprava nadrozmerných nákladov

Zabezpečíme prepravu nadrozmerných a nadmerných nákladov. Ak rozmery nákladu presahujú legislatívou stanovené rozmery, jedná sa o nadrozmernú prepravu. Ak celková hmotnosť súpravy prekročí 40 ton, respektíve 8 ton na jednu nápravu, jedná sa o nadmernú prepravu.

 

Železničná preprava

Železničná preprava tovaru ponúka tieto výhody: bezpečnosť, nižšie dopravné obmedzenia, optimalizáciu prepravných procesov a v neposlednom rade efektívny pomer prepravná kapacita/cena.


Námorná preprava

Námorná preprava celokontajnerových zásielok (FCL) a kusových zásielok (LCL).

 

Letecká preprava

Zabezpečíme expresnú leteckú prepravu zásielok, pošty a balíkov, službu Airport to Airport, či službu Door to Door.

 

Logistické služby a skladovanie

Zabezpečíme Vám prekládku tovaru, manipuláciu s tovarom, uskladnenie tovaru v akomkoľvek sklade podľa Vašej potreby.

 

Poradenstvo

Ochotne a zdarma Vám poradíme so snahou spoločne nájsť najefektívnejšie a najoptimálnejšie riešenie, individuálny prístup je pre nás samozrejmosťou.

 

Prihlásenie